Informace o záznamu:
Vydáno dne: 23. červen 2014  /  Autor: Jiří Klecan  /  Fotografií: 0  /  Souborů: 0

Rozlučková party s 1. stupněm

Dobrý den všem rodičům a žákům,

Zasílám krátké info ke dni 26.6., kdy se uskuteční rozloučení se školním rokem s dopoledním beachvolejbalovým turnajem. Ráno bude odchod od školy cca v 8:00 do IC Zahrada. Po obědě ve školní jídelně je naplánovaný odchod na Parukářku, zde se děti rozprchnou na volnou zábavu a rodiče se s paní učitelkou sdruží taktéž na volnou zábavu. Bude k dispozici gril. Je tedy možnost si přinést něco na gril (hlavně ať mají děti, at si nezávidí). Prostě dle chuti každého z vás. Z třídního fondu nakoupíme pití, ovoce, zeleninu a nějaké pochutiny.

Doporučujeme si s sebou vzít deku nebo něco na sezení, ležení, případně pokud máte skládací stoleček, budeme rádi, když ho vezmete s sebou.

Všichni jste srdečně zváni už na beachvolejbal (akce proběhne na www.iczahrada.cz), kde i pomoc oceníme, a pak na Parukářku. Připomínám, že Parukářka už je bez dozoru. Pokud tedy budete chtít, aby Vaše dítě šlo, buď jej doprovodíte, anebo pustíte samotné dle Vašeho uvážení. Není v ničích silách uhlídat tolik kuřátek na tak velké ploše a paní učitelka už bude mít volno.
Přeji příjemný den a těším se na setkání

Jitka Vašíčková a kolektiv

 

V případě dotazů volejte Jitku na čísle 775 122 159

Přihlaste se
Přihlášení do systému:
Zadejte e-mail:
Zadejte heslo:
Zaslat heslo:
Zadejte Váš registrační email